ילדים הם האושר הגדול ביותר שלנו

ילדים הם האושר הגדול ביותר שלנו.

אין חוויה מרגשת כחוויית הלידה ואין גבול לאושרו של זוג למשמע בכיו של תינוקם הבריא. כמיילד וכרופא נשים חוויתי חוויה זו אלפי פעמים ואף על פי כן, בכל פעם מחדש, ליבי נפעם מהפלא המגיח מתוך הרחם לאוויר העולם.

כיצד זה מתלכדים להם ביצית וזרע , שעין האדם  אינה יכולה כלל לראותם – לעובר, בו מצויות כל התכונות ומצוי כל המידע אשר יכשירו אותו לחיים על כל תלאותיהם עד גיל זקנה.

הזכות אשר נפלה בחלקי כרופא נשים , לסייע לזוגות להביא ילד לעולם היא זכות גדולה מאין כמוה – והיכולת לסייע לבני הזוג להגשים את חלומם ולהביא לעולם בן או בת כמבוקשם – היא זכות גדולה לעילה ולעילה .

האם התלכדות הביצית והזרע קורים באופן אקראי ?

מדוע מתוך ארבע מאות אלף הביציות עימן נולדת האישה תבייץ בסופו של דבר דווקא ביצית ייחודית אחת ? מדוע מכל עשרות מיליוני הזירעונים היוצאים למסעם הארוך – תופרה אותה ביצית, דווקא ע"י זירעון ייחודי אחד?

אין לי ספק כי תהליך קביעת מין היילוד אינו אקראי וכי חייב להיות גורם מכוון. אין לי ספק כי התזמון (הנשען על פרמטרים ייחודיים) מהווה גורם מרכזי.

בשיטתי בה הנני מתזמן במדויק את היחסים הטבעיים תוך בקרה ומעקב רפואיים צמודים ביותר, בשיטות ובאמצעים שאינם פולשניים – הנני  מצליח להטות באופן משמעותי את התזמון ולסייע בקביעת מין העובר בו אנו חפצים.

אכן אין גבול לאושרם של בני הזוג ולסיפוק אותו אני חש בהגשמת חלומם בהולדתם בן או בת בריאים כמבוקשם.

Filed under: כללי

2 תגובות to “ילדים הם האושר הגדול ביותר שלנו”

  1. כיצד ניתן ליצור קשר עם המרכז על מנת לקבוע פגישה ראשונה?

  2. ניתן להתקשר לטלפון הנייד האישי שלי 0522218124 ותקבע לכם פגישה במועד הקרוב ביותר האפשרי
    ד"ר אבישי יעקובוביץ

השאר תגובה